Dlaczego „Wesołe Smyki”?

Chcemy tworzyć przedszkole o wyjątkowym klimacie, którego organizacja, wystrój wnętrz, sposób komunikowania się z dziećmi, relacje między personelem, relacje rodziców i nauczycieli, tworzą uporządkowany świat poszanowania wartości ogólnoludzkich, etycznych zachowań oraz szacunku i zrozumienia dla potrzeb każdego człowieka.
Na co dzień kadra Przedszkola Wesołe Smyki dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym dzieciom szczęśliwe dzieciństwo i harmonijny rozwój. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Wychwytujemy i wzmacniamy szczególne uzdolnienia, a różnego rodzaju dziecięce dysfunkcje korygujemy przez indywidualną pracę ze specjalistami. Kładziemy duży nacisk na dobre przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Cieszy nas, gdy nasze dzieci chętnie wracają do przedszkola.
Chcemy rozbudzić w dzieciach ciekawość świata poprzez wszechstronną stymulację.
Chcemy żeby nasze przedszkolaki spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu:
na placu zabaw, na spacerach i wycieczkach żeby były ciekawe otaczającego świata i nie bały się go. Tak aby nauczyć dzieci jak bezpiecznie poruszać się po otoczeniu.
Mamy nadzieję, że wybierając „Wesołe Smyki” będą Państwo mieli poczucie,że wybraliście dla Waszego Dziecka to co najlepsze, i że nigdy nie zawiedziemy Państwa zaufania. Jesteśmy również otwarci na sugestie oraz konstruktywną krytykę gdyż chcemy zrobić wszystko co możliwe żeby nasze przedszkole było jak najlepsze.