ZABAWA
Poprzez zabawę Dziecko uczy się poznawać i rozumieć Siebie, oraz innych ludzi a także świat, który je otacza. Zabawa jest podstawową formą nauki w Naszym Przedszkolu.
AKTYWNOŚĆ
Nasze działania będą wyzwalać i rozwijać kreatywność dziecka , jego wyobraźnię, umiejętność logicznego myślenia i umiejętności społeczne. Duża ilość zajęć w naszym przedszkolu będzie się odbywała na świeżym powietrzu, gdyż jesteśmy wyznawcami skandynawskiej maksymy ,,Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania”
NAUKA
Nasza kadra zapewnia wiele działań edukacyjnych i wspierających rozwój dziecka. Dzieci poprzez zabawę uczą się jasnego i kreatywnego myślenia, planowania, realizowania tych planów i komunikacji. Wszystko odbywa się przy wsparciu nauczyciela. Jest to podstawa do tego aby w przyszłości dzieci z łatwością radziły sobie w szkole. Przyswajanie wiedzy będzie łatwiejsze dla dzieci, jeśli będą wiedziały jak się uczyć.

Niepubliczne Przedszkole Goleniów Wesołe Smyki

to miejsce, w którym dzieci nie dostają gotowych rozwiązań, ale uczą się za pośrednictwem zmysłów, bezpośredniego działania i doświadczenia.


Zobacz Naszą Galerię


Jak Do Nas Dojechać


W Naszym Przedszkolu:

Zawieramy Pierwsze Przyjaźnie,
Rozwijamy Pasje,
Świetnie się Bawimy,
Chętnie się Uczymy,
i nigdy się nie Nudzimy!!!