To musisz o nas wiedzieć

Wesołe Smyki – Żłobek Goleniów

Żłobek  Goleniów Wesołe Smyki to miejsce od podstaw stworzone z myślą o maluszkach. Specjalne materiały jak antybakteryjne linoleum, mini toalety Koło oraz certyfikowane zabawki sprawiają, że dzieci są u nas bezpieczne. Jednak najcenniejszą wartością jaką posiadamy są nasze cudowne ciocie pełne czułości i spokoju. Powierzając nam maluszka możesz być pewna, że trafił we właściwe ręce. Sprawimy, że poczuje się jak w domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego żłobka przy ul. Polnej. Możesz przyjechać samochodem i czuć się bezpiecznie ponieważ jako jedyni w Goleniowie posiadamy własny wewnętrzny parking oraz duży plac zabaw.

Żłobek i Niepubliczne Przedszkole Goleniów -Wesołe Smyki

Żłobek Goleniów

Dlaczego Twoje dziecko powinno do nas dołączyć?

Poznajcie „Wesołe Smyki” wyjątkowy żłobek, który funkcjonuje w Goleniowie nieprzerwanie od 2011 roku. Dzięki Wam Drodzy Rodzice mogliśmy stworzyć go od podstaw dla maluszków. „Wesołe Smyki” od września 2015 roku mieszczą się na ulicy Polnej 3 w Goleniowie w nowo powstałym obiekcie. Nasz żłobek to teraz ta sama wykwalifikowana kadra czyli super ciocie;) ale również doskonałe warunki lokalowe stworzone od podstaw na potrzeby najmłodszych dzieci. Dla Waszych dzieci zapewniono:

-ogrzewanie podłogowe

-antybakteryjne posadzki

– brak jakichkolwiek schodów czy stopni wszystko począwszy od wejścia mieści się na jednym poziomie

– kolorowe i bezpieczne pomieszczenia z mnóstwem atestowanych zabawek

– wewnętrzny dodatkowo ogrodzony plac zabaw, z którego korzystamy w ciepłe dni

– wewnętrzny parking

Naszą placówkę wyróżnia przede wszystkim to, że skupiamy się na dawaniu maluchom poczucia bezpieczeństwa, akceptacji i uszanowaniu ich potrzeb. Staramy się by każde dziecko było traktowane indywidualnie, informujemy rodziców podczas odbierania dziecka o tym jak przebiegał jego dzień. Oprócz pełnej opieki i pielęgnacji oferujemy maluszkom kreatywne spędzanie czasu, naukę i kształtowanie nowych umiejętności poprzez zabawę. Przebywanie w naszej placówce wspiera rozwój malucha i pozwala mu wyrosnąć na rozważnego i samodzielnego ale przede wszystkim wesołego przedszkolaka. Dlatego drogi rodzicu jeśli planujesz powierzyć nam swój największy skarb pod opiekę musisz zaufać naszemu doświadczeniu i nie bać się. Dasz tym samym dziecku poczucie pewności dzięki czemu poczuję się pewniej rozpoczynając swoją żłobkową przygodę.

Aby dzieci mogły się przystosować do nowej sytuacji jaką jest pójście do żłobka, obowiązuje u nas miesiąc adaptacyjny. Jest on obowiązkowy, został stworzony po to aby dziecko spokojnie i z mniejszym stresem zrozumiało sytuację w jakiej się znalazło. Adaptacja odbywa się na zasadzie karnetów godzinowych, dlatego drogi rodzicu pomyśl o tym wcześniej i nie zostawiaj zapisania dziecka do żłobka na ostatnią chwilę. Liczba miejsc jest mocno ograniczona, musisz również mieć na względzie miesiąc który musisz poświęcić na przyprowadzanie dziecka na początkowo krótki, w miarę przyzwyczajania się maluszka wydłużany czas.

Rodzicu pamiętaj, że dla tak malutkiego dziecka najważniejsze są:

-bliska relacja z opiekunem

-poczucie bezpieczeństwa

-bogate środowisko, które dziecko może obserwować

-swoboda

Pamiętajcie również, że rozwój dziecka to nie wyścigi dajmy nacieszyć się dzieciom byciem dzieckiem i pamiętajmy nic na siłę.

Zapraszamy do obejrzenia żłobka oraz bliższego poznania (najlepiej z maleństwem) codziennie w godzinach 7:30-10-30 lub 15:00-17:00 lub do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Wesołe Smyki Żłobek Goleniów

BEZPIECZNY PARKING I OTOCZENIE

Bezpieczeństwo dziecka to podstawowy obowiązek. Mając na uwadze powyższe dołożyliśmy ze swojej strony wszelkich starań żeby zapewnić możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jako JEDYNI W GOLENIOWIE posiadamy wewnętrzny parking. Dzięki czemu rodzice oraz dzieci mogą czuć się bezpiecznie podczas wsiadania i wysiadania z samochodu. Obiekt mieści się przy lesie dzięki czemu mamy możliwość chodzenia na spacery w plener….

Więcej
WYSOKI STANDARD

Z myślą o najmłodszych pociechach zaprojektowaliśmy żłobek od zera. Obiekt posiada wysoki standard wykończenia. Wykonany jest według nowoczesnych technologii przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów posiadających odpowiednie normy, atesty i certyfikaty. Wszystkie rozwiązania zostały zastosowane w celu zapewnienia najwyższego komfortu i bezpieczeństwa naszych dzieci….

Więcej
PRZESTRONNE POMIESZCZENIA

Placówka posiada przestronne i estetyczne pomieszczenia, które są odpowiednio wyposażone oraz dostosowane do potrzeb wiekowych naszych milusińskich. Znajdujące się w nich bezpieczne zabawki mają za zadanie nie tylko uatrakcyjnić spędzany na zabawie czas, lecz również stymulować prawidłowy rozwój dzieci. Pomieszczenia te, to nie tylko sala bawialna, lecz również przystosowane dla maluchów sypialnia oraz łazienka….

Więcej

Wesołe Smyki Żłobek Goleniów

Metody Pracy

Szeroki wachlarz zajęć organizowanych w żłobku „Wesołe Smyki” pozwala nam na zaspokajanie naturalnej dziecięcej potrzeby zabawy. Staramy się dostosowywać rodzaj, intensywność oraz tempo zajęć do wieku oraz nastrojów dzieci, zabawy są różnorodne, związane z porami roku rozwijające zmysły dziecka oraz budzące jego ciekawość do poznawania otaczającego świata. Jednak nic na siłę dzieci, które nie chcą uczestniczyć w zajęciach są zachęcane ale w żaden sposób nie są przymuszane do udziału w nich.
Nabywanie nowych umiejętności fizycznych buduje pewność siebie u maluchów. Wspólne zabawy z rówieśnikami wzmacniają poczucie przynależności do grupy i pomagają w budowaniu pozytywnych relacji z otoczeniem. Niewątpliwym atutem przebywania dziecka w żłobku jest właśnie kontakt z innymi dziećmi, pełen obopólnych korzyści.

Ciocie posiadają wykształcenie pedagogiczne  i wykorzystują swoją wiedzę aby jak najlepiej spędzić czas z Państwa dziećmi.

Plan Dnia

06:30 – 08:30

Przyjmujemy dzieci do żłobek Goleniów. Maluchy biorą udział w zabawach swobodnych

08:30 – 09:00

Powitanie, poranna gimnastyka, zajęcia muzyczne, toaleta przed śniadankiem

09:00 – 09:30

Śniadanie – nauka samodzielnego spożywania posiłku

09:00 – 09:30

Śniadanie – nauka samodzielnego spożywania posiłku

9:30 – 10:30

Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu (w zależności od dopisującej pogody), zabawy edukacyjne i relaksacyjne, czytanie bajek, zabawy przy muzyce. Jemy owoce.

10:30 – 11:00

drugie śniadanko, toaleta przed snem

11:00 – 11:30

„Ach śpij, bo właśnie…” – słuchamy kołysanek szykujemy się do snu

11:30 – 13:30

drzemka, leżakowanie

13:30 – 14:00

budzimy się, nauka samodzielnego ubierania dla starszych dzieci

14:00-15:00

obiadki

Plan dnia może ulec zmianom w zależności od pogody, nastrojów dzieci, dodatkowych atrakcji stałe są zawsze godziny posiłków oraz drzemki

Wesołe Smyki Żłobek Goleniów

Zobacz jak do nas dojechać

Drodzy Rodzice!

Planujecie zapisać maluszka do żłobka? Zróbcie to już teraz. Nie czekajcie aż ktoś Was wyprzedzi. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona.

BLOG

Wszystko o dzieciach i dla dzieci.

Żłobek Goleniów Wesołe Smyki

Cześć,tu Wesołe Smyki.

Zapraszamy Cię na naszego Bloga gdzie znajdziesz wiele porad oraz rzeczy z naszego codziennego życia.

Blog Wesołe Smyki Żłobek i Przedszkole Niepubliczne Goleniów