To musisz wiedzieć

Mini Sesja Zimowa 2022

Miejsce: Wesołe Smyki Konstytucji 3 Maja 11,

Terminy: 05.11; 06.11,

Czas trwania: ok 20 min.

Regulamin uczestnictwa w darmowej sesji. Na sesji wykonywanych jest kilka- kilkanaście fotografii. Link do nieopracowanych zdjęć jest wysyłany na podany w formularzu adres mailowy. Z prezentowanych zdjęć wybierają Państwo jedną fotografię, która jest następnie poddawana obróbce. Zdjęcie jest darmowe i wysyłane na wskazany adres mailowy. W przypadku wybrania większej ilości zdjęć obowiązuje cennik podany podczas sesji.

Rezerwacja

Jak zarezerwować Termin?

Znajdź w kalendarzu interesującą Cię datę 5 lub 6 XI następnie godzinę, podaj wymagane dane, wpisz kod i kliknij „Wyślij”. Powinieneś otrzymać maila potwierdzającego zarezerwowanie terminu. Może to potrwać do 24h w przypadku poczty np. na wp.pl. Jeżeli nie otrzymasz takiego potwierdzenia skontaktuj się z Wesołymi Smykami.

Korzystając z formularza wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Uczestnicząc w sesji wyrażają Państwo zgodę na publikacje zdjęć z sesji w galerii internetowej , social mediach przedszkola „Wesołe Smyki” oraz na stronie fotografa www.klisza-art-studio.pl.  

Wczytuję kalendarz...
captcha